Будівництво басейнів у Київі під ключ за конкурентними цінами

Будівництво басейнів

Бетонні басейни

Композитні басейни:

Поліпропіленові басейни:

Збірні басейни:

Замовити басейн:

Заповніть заявку і ми вам перетелефонуємо.

Будівництво басейнів (Київ)

Процес будівництва плавальних басейнів від компанії Grand Pools передбачає комплекс робіт з проектування, монтажу і здачі в експлуатацію готового об’єкта. До вибору пропонуються різні види і типи басейнів в різних цінових діапазонах. Різноманітність будівельних матеріалів і технологій дозволяє виконувати роботи різної складності: від об’єктів стандартних форм (прямокутні, круглі басейни) до складних гідроспоруд громадського призначення, спортивних басейнів відкритого чи закритого типів.

Будівництво басейну від компанії Grand Pools – основні види і типи басейнів

Бетонні. Будівництво стаціонарних басейнів з бетону – найбільш трудомісткий процес. Облаштування бетонної чаші, опорядження та встановлення необхідного обладнання в середньому займає близько 2-3 місяців. Але в порівнянні з іншими видами басейнів, бетонні були і залишаються найбільш довговічними, надійними і багатофункціональними спорудами. За типом забору води і подачі її в систему фільтрації розрізняють скіммерні (вода забирається через скиммер) і переливні басейни (забір води відбувається через переливний жолоб, розміщений по периметру бетонної чаші).

Композитні. На нашому сайті представлений великий вибір якісних композитних басейнів європейських виробників. Різноманітність форм, розмірів і колірних рішень композитних чаш дозволяє кожному підібрати підхожий варіант, виходячи з індивідуальних побажань. Всі моделі мають додатковий захисний керамічний шар, стійкі до температурних перепадів і впливу хімічних препаратів. У нас можна замовити будівництво басейнів (Київ чи по Україні) за доступними цінами, з гарантією якості на композитну чашу від 10 років і більше.

Будівництво басейнів 1

Поліпропіленові. Найбільш бюджетний і менш трудомісткий варіант побудувати басейн в будинку або на ділянці. Відсутність необхідності проведення робіт з гідроізоляції та опорядження дозволяє значно скоротити терміни будівництва (5-10 днів) і знизити кінцеву вартість в порівняння з іншими типами стаціонарних басейнів. Grand Pools пропонує будівництво басейнів в Києві і Україні як комплексну послугу за конкурентними цінами.

Збірні. Збірні басейни торгової марки Hobby Pool (Німеччина) являють собою оцинковані сталеві листи з 4-шаровим антикорозійним покриттям, які слугують стінками басейну, ПВХ-плівку і набір направляючих профілів. Процес встановлення та запуск в експлуатацію подібного типу басейнів займає близько 7 днів.

Гідромасажні SPA-басейни. Відмінний варіант урізноманітнити вже облаштований задній двір або терасу. Всі представлені моделі є в наявності на складі в Києві і підходять для розміщення на вулиці. Кожен СПА-басейн оснащений електричним нагрівачем, який здійснює автоматичний нагрів води. Виробництво: Угорщина.

Замовити будівництво басейну від компанії Grand Pools можна, звернувшись за вказаними в розділі «Контакти» номерами телефонів або заповнивши форму замовлення.