Замовити бетонний басейн під ключ в Київі у компанії Grand Pools

Бетонні басейни

Будівництво бетонних басейнів – переваги

Найнадійнішим, довговічним та універсальним видом стаціонарних плавальних басейнів є бетонний басейн. Завдяки монолітній конструкції, посиленій металевою арматурою, бетонна чаша протягом довгих років зберігає свої первинні властивості, не піддається впливу корозійних процесів та зносу.

Плюси басейну із бетону

  • Довговічність та універсальність. Правильно спроектована і зведена бетонна чаша має необмежений термін експлуатації, може мати абсолютно будь-яку форму і розміри, розміщуватися на ділянках з різним типом ґрунту і, в тому числі, з високим рівнем підземних вод.
  • Різноманітність способів оформлення чаші. Як облицювальний матеріал може використовуватися ПВХ-плівка (лайнер) або мозаїка (плитка) з багатим вибором кольорів – від стандартних (синій, блакитний і т. д.) до ексклюзивних колірних рішень та текстур («під мармур», з акриловим чи протиковзким покриттям тощо).
Бетонні басейни 1

Типи бетонних басейнів

Залежно від того, яким способом влаштована система циркуляції, розрізняють два типи бетонних басейнів: переливні та скіммерні. В переливному вода надходить до системи фільтрації через розміщений по периметру чаші переливний лоток. У скіммерному басейні забір води здійснюється за допомогою спеціального вбудованого елементу – скіммера. В даному випадку на переливний бетонний басейн ціна буде на порядок вище через технічні особливості зведення даного типу чаші.

Що впливає на вартість бетонного басейну

Крім зазначеного вище (тип басейну) існує низка інших факторів, що впливають на кінцеву ціну готового об’єкта. До них можна віднести наступні:

    1. Розмір і форма. Чим складніша конфігурація (нестандартні асиметричні конструкції), більші площа і глибина, тим дорожче обійдуться будівельні роботи.
    2. Опоряджувальний матеріал. Оформлення бетонної чаші лайнером (ПВХ-плівкою) обійдеться дешевше, ніж керамічною мозаїкою чи плиткою. Але остання є найбільш привабливим опоряджувальним матеріалом з широким асортиментом, різноманіттям барвистих відтінків і можливістю виконувати декоративні панно, надаючи таким чином кожному окремому басейну свій унікальний й неповторний дизайн.
    3. Додаткове обладнання. Це можуть бути різноманітні водні атракціони: пристрої зустрічної течії, водоспади, гідромасажні стінки та ін. Встановлення вказаних елементів продумується та планується на етапі проектування бетонної чаші.

Компанія Grand Pools пропонує будівництво бетонних басейнів (Київ та Україна) будь-якої складності за конкурентними цінами. Надаємо гарантію на бетонну чашу 25 років. З питань будівництва бетонних басейнів ви можете звернутись за номером +38 (095) 641-54-54 або заповнивши форму замовлення.