Композитні басейни

Композитні басейни

Композитні басейни Grand Pools

Компанія Grand Pools надає комплексну послугу зі встановлення керамокомпозитних чаш різних форм, розмірів та конфігурацій. На відміну від інших подібних типів басейнів, всі представлені моделі мають спеціальний додатковий захисний шар, який забезпечує високі антикорозійні властивості, низьку теплопровідність, стійкість до температурних перепадів і деформації.

Щоб зробити правильний вибір і купити композитний басейн високої якості, рекомендуємо ознайомитися з основними перевагами скловолоконних басейнів з керамічним покриттям від компанії Grand Pools:

  • Надміцна структура і покриття чаші. Від використаних при виготовленні композитної чаші матеріалів безпосередньо залежить міцність і довговічність всієї конструкції. Обов’язково звертайте увагу на товщину матеріалу. Нижче, для порівняння, показані два зразки, де видно суттєву різницю між басейнами, які ми пропонуємо та іншими композитними чашами (на такі тонкостінні композитні басейни ціна, як правило, нижче, але і якість, відповідно, теж).
Примеры композиционных материалов
Примеры композитных материалов
  • Різноманітність форм, розмірів і кольорів. На вибір пропонується широка колірна гама композитних чаш: від стандартних однотонних відтінків (блакитний, синій, білий) до відтінків, що імітують піщане дно, гранітні породи або текстуру натурального каменю. Фахівці Grand Pools допоможуть визначитися з вибором і купити композитний басейн в Україні за вигідною ціною з гарантією на композитну чашу від 25 років.
  • Універсальність і багатофункціональність. Даний вид плавальних басейнів можна розмістити на ділянці будь-якого типу (включаючи ділянки з високим рівнем ґрунтових вод) за дуже короткі терміни – до 10 днів. Grand Pools також пропонує композитні басейни (Київ) з можливістю додатково укомплектувати чашу різними водними атракціонами: пристрої зустрічної течії, гідромасажне обладнання, водоспади тощо.
Композитні басейни 1

Особливості догляду

Як і будь-який інший басейн, композитний також вимагає регулярного сервісного обслуговування. Але на відміну від бетонних, де чаша може бути оформлена плиткою або мозаїкою, скловолоконна чаша має гладку безшовну поверхню. Це перешкоджає утворенню і скупченню водоростей та інших мікроорганізмів на стінах і дні басейну, що значно знижує витрати на його утримання: немає необхідності у частому використанні різних засобів і препаратів для обробки води.

Монтаж і встановлення

Процес встановлення композитного басейну займає в середньому 7-10 днів. Сюди входять роботи по викопуванню котловану, доставка чаші на ділянку, обв’язка і встановлення необхідного обладнання (для цього поряд з чашею обладнується спеціальне технічне приміщення). Майданчик навколо встановленого басейну облаштовується на вибір замовника: це може бути копінговий камінь, декоративна плитка або терасна дошка.

Отримати консультацію та задати ваші запитання можна за номером +38 (095) 641-54-54 або скориставшись формою замовлення.