Поліпропіленові басейни

Поліпропіленові басейни

Басейн із поліпропілену від компанії Grand Pools

Будівництво поліпропіленового басейну – відмінний альтернативний і більш бюджетний варіант облаштувати заміську ділянку у порівнянні з іншими видами стаціонарних плавальних басейнів (монолітні бетонні або скловолоконні).

Головна перевага

При встановленні поліпропіленової чаші немає необхідності в проведенні робіт з додаткової гідроізоляції та опорядження: каркас споруджується із зварених між собою листів товщиною 5 мм. Така особливість дозволяє значно скоротити терміни монтажу і отримати готовий до експлуатації об’єкт протягом 5-10 днів. Тому на басейни з поліпропілену ціна значно нижче, ніж, наприклад, на бетонні.

Поліпропіленові басейни 1

Форми і розміри

У нас можна вибрати і купити поліпропіленовий басейн різних конфігурацій: з прямокутною, овальною або круглою чашею, від 2 метрів в діаметрі і глибиною 1,5 м до великих 10-метровых моделей.

Основні особливості поліпропіленових басейнів

  • Швидке встановлення, що не вимагає додаткових гідроізоляційних та опоряджувальних робіт.
  • Доступна ціна у порівнянні з іншими типами басейнів.
  • Простота в обслуговуванні: завдяки гладкій безшовній поверхні чаші, утворення і накопичення різних мікроорганізмів зводиться до мінімуму.
  • Матеріал стійкий до температурних коливань і впливу ультрафіолету, тому чаша тривалий час зберігає свій первісний вигляд і не вигорає на сонці.

Поліпропіленові басейни Grand Pools – комплектація

На поліпропіленові басейни ціна залежить також від того, чи входить в комплексну послугу комплект необхідного обладнання, без якого неможливо ввести басейн в експлуатацію. Всі моделі басейнів Grand Pools пропонуються в комплекті із наступним обладнанням:

  • Установка фільтрації води з кварцовим наповнювачем дрібної фракції (0,4-0,8 мм)
  • Циркуляційний насос
  • Закладні елементи – скіммер і форсунка
  • Комплект труб і фітингу ПВХ
Поліпропіленові басейни 2

Рекомендації компанії Grand Pools

Звертайтесь до фахівців. Який би ви не обрали басейн (поліпропіленовий, бетонний тощо) для облаштування своєї ділянки, рекомендуємо обирати компанію-підрядника, яка надає всі послуги у комплексі – від проекту до подальшого сервісного обслуговування готового об’екту.

Додаткове обладнання. Від того, чи поставляється басейн в комплекті з необхідним обладнанням і чи потрібні додаткові монтажні роботи, буде залежати кінцева ціна басейну з поліпропілену. Звертайте на це увагу перед початком співпраці.

Гарантія. Належний догляд за поліпропіленовою чашею, використання якісного фільтрувального обладнання та дезінфікуючих препаратів забезпечать правильну циркуляцію води і зведуть до мінімуму виникнення можливих проблем в процесі експлуатації басейну. Компанія Grand Pools надає 5-річну гарантію на усе встановлене обладнання та 10 років гарантії на поліпропіленову чашу. З’ясувати деталі можна за номером +38 (095) 641-54-54.