Встановлення каркасних збірних басейнів Hobby Pool в Україні

Збірні басейни

Збірні басейни Hobby Pool: надійні, міцні, морозостійкі

Конструкція подібного типу плавальних басейнів передбачає їх встановлення як на поверхні, так і з частковим або повним зануренням у ґрунт. Завдяки цьому збірний басейн з легкістю впишеться в екстер’єр будь-якої ділянки незалежно від розмірів і конфігурації. Модельний ряд представлений трьома основними формами: овальні, круглі та у вигляді «вісімки». Каркас збірного басейну являє собою стальний оцинкований лист, який фіксується допоміжними сегментами (ПВХ-профілями), набуваючи таким чином потрібної форми. У якості внутрішнього оформлення чаші використовується спеціальна плівка – ПВХ-лайнер.

Збірні басейни

Переваги та основні особливості збірних басейнів Hobby Pool (Німеччина)

  • Швидкий монтаж. Весь процес (встановлення каркасу, монтаж необхідного обладнання і наповнення басейну водою) займає в середньому 5-10 днів, в залежності від розміру, типу заглиблення і складності робіт.
  • Доступна ціна. У порівнянні з бетонними басейнами на збірний басейн ціна буде на порядок нижче через відсутність необхідності проведення робіт з капітального будівництва чаші, гідроізоляції та опорядження.
  • Міцний матеріал і морозостійкість. Використання в якості основи (стіни басейну) сталевого листа забезпечує надійність і довговічність басейну. Конструкція стійка до температурних коливань, тиску води і корозійних процесів, легко переносить зиму. Для підготовки басейну до зимового періоду не потрібно зливати усю воду, достатньо спустошити чашу на 50 см від рівня борта, щоб компенсувати тиск ґрунту під час коливань температур.
  • Простота в обслуговуванні. Незалежно від того, який у вас встановлений басейн (збірний, композитний чи бетонний), він потребує правильного та регулярного догляду. Чаші збірних басейнів Hobby Pool мають гладку безшовну плівкову поверхню, що перешкоджає накопиченню та розмноженню різних мікроорганізмів і водоростей, і, отже, знижує витрати на догляд за водою (використання дезінфікуючих препаратів).

Компанія Grand Pools пропонує купити збірний басейн Hobby Pool виробництва Німеччини з 20-річною гарантією виробника на чашу.

збірні басейни 2

Збірний басейн для дачі Hobby Pool: етапи встановлення

Встановлення конструкції відбувається у декілька етапів:

    1. Підготовка основи під майбутній басейн. Якщо планується наземне розміщення, достатньо зняти верхній шар ґрунту. При заглибленому розміщенні необхідне викопування котловану.
    2. Встановлення каркасу.
    3. Підключення необхідного обладнання.

Grand Pools пропонує послугу з монтажу збірних басейнів в комплексі: у нас можна вибрати збірний басейн, купити основне й додаткове обладнання, а також ми надаємо послуги сервісного обслуговування побудованих об’єктів.