Умови використання сайту | Grand Pools

Умови використання сайту

  1. Будь-які об’єкти, розміщені на сайті grandpools.com.ua, включаючи елементи дизайну, тексти і текстові блоки, графічні зображення і банери, ілюстрації, відеоролики та інші елементи (в тому числі Торгова марка Grand Pools), є об’єктами права інтелектуальної власності і належать правовласнику на законних підставах.
  2. Використання контенту (копіювання, відтворення, поширення у будь-якому іншому вигляді), розміщеного на сайті grandpools.com.ua, допускається виключно з письмового дозволу правовласника. Розміщення інформації у вигляді гіперпосилань на матеріали сайту grandpools.com.ua на сторонніх Інтернет-ресурсах здійснюється виключно за попередньою згодою і наступною письмовою згодою правовласника, і з обов’язковим зазначенням першоджерела.
  3. Використання будь-яких елементів сайту (фото-, відео-, графічний і інформаційний контент) в особистих, некомерційних цілях, допускається виключно з письмового дозволу правовласника, і з умовою обов’язкового збереження «водяних» знаків, знаків охорони авторського права, торговельної марки та інших повідомлень, що позначають право авторства.
  4. Всі запитання щодо умов і порядку використання контенту, розміщеного на сайті grandpools.com.ua, можна задати, користуючись контактною інформацією в розділі «Контакти».